Mahle MS 4.030in 1.0mm 1.0mm 2.0mm Drop In Rings - 4030MS-112D
×
No reviews yet Write a Review
SKU:
MHL4030MS-112D
UPC:
4030MS-112D
Availability:
Regularly stocked product
Weight:
0.60 LBS
CARB:
This product is not CARB Legal and not for sale in California
Core:
N
EPA:
N/A
Proposition 65:
WARNING: Cancer and Reproductive Harm
Special Order:
Y
CARB:
Core:
N
EPA:
N/A
Proposition 65:
Y
Special Order:
Availability: IN-STOCK